با ما تماس بگیرید: 041-35 56 79 86

خدمات.

درتجارت امروز، هیچ بهانه ای برای نبود حضور شما در شبکه های اجتماعی وجود ندارد

شما می‌توانید برای شرکت ، تجارت ، برند و یا محصولی خاص ، یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید . همین طور شما می‌توانید برای هنرمندان، گروه‌های موسیقی، ورزش و اهداف غیر تجاری‌تان نیز یک‌ صفحه در شبکه‌های اجتماعی سفارش دهید . تنها کافیست از مشاورین حرفه ای رسانه های اجتماعی کمک بگیرید .

ایجاد صفحه حرفه ای یا بهبود صفحه قبلی شما دررسانه های اجتماعی

تجزیه و تحلیل حضورتجاری شما دررسانه های اجتماعی

تهیه محتوای هدفمند جهت عمق بخشیدن به ارتباط با طرفداران

ایجاد ارتباط های جدید و موثر با لایه های بعدی طرفداران

چگونه آغاز کنیم؟

پیامی که دروب منتشرمی‌کنید ، نمایان‌گر ارزش و اعتبارشماست. هراندازه این پیام، هدفمند و زیبا تهیه شده باشد به همان میزان اثربخشی بیشتری درجذب مخاطب خواهد داشت. استفاده از فضای آنلاین برای جذب مشتری و مخاطب، تیغ دولبه ای است که کارغیرحرفه ای را برنمی تابد.
پیش‌نیاز حضور موثر در این رسانه، ارزیابی و بهینه‌سازی وب‌سایت برای شبکه‌های اجتماعی است. سپس می‌توانید با تولید محتوای مفید و هدفمند، پیام برندتان را به گوش همگان برسانید و کسب و کارتان را پایه ریزی کنید.

چرا ما را انتخاب میکنید ؟

  • خدمات رسانی به مشتریان متعدد خارجی
  • دارای رویکردی شفاف و صادقانه با مشتری
  • تمرکز بر نتایج براساس اهداف استراتژیک 
  • بهره مندی از پرسنل متخصص در انگلستان
  • ارائه قیمت های متناسب با بازار ایران
  • سفارش خدمات

راهکارهای تجاری در شبکه های اجتماعی

بهنیه سازی رسانه های اجتماعی

SMO یک راهکار هدفمند برای سوق دادن بازدیدکنندگان بیشتربه سوی یک وب‌سایت براساس تعیین نیازها و علاقمندی‌های ‌آنهاست. همانند استفاده از راهکارهای SEO برای موتورهای جستجو، SMO روشی برای افزایش ضریب اشتراک‌گذاری مطالب یک سایت یا وبلاگ در رسانه های اجتماعی می‌باشد.

تولید محتوای موثر و هدفمند

فتح ذهن مخاطبان و ایجاد چشم‌اندازی معتبر نسبت به تجارت شما درمیان مشتریان تا جایی‌که رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند، از اصلی ترین هدف‌های تولید محتوا درفضای آنلاین میباشد. بیش از نیمی ازمشتریان، قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یک محصول یا خدمت ، از مطالب مرتبط در رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ ها استفاده میکنند .

استراتژی رسانه های اجتماعی

شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های چندجانبه، مداوم و مرتبط با یکدیگر است که با هدف مشخص،‌ برای‌ مخاطب مشخص‌ و دربستر شبکه‌های‌اجتماعی برنامه‌ریزی شده‌ و براین اساس معین میکند که چه پیامی برای چه مخاطبی و در چه دوره‌ای از زمان و با چه بودجه‌ای ‌و به‌منظور ‌چه ‌ارتباطی ایجاد شود.

ما مشاوری امین برای حضور حرفه ای شما در شبکه های اجتماعی هستیم

برگشت به بالا