با ما تماس بگیرید: 041-35 56 79 86

سوالات متداول.

بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست؟

بازاریابی رسانه های اجتماعی نوعی از بازاریابی اینترنتی است که از شبکه های اجتماعی بعنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده میکند. هدف بازاریابی رسانه های اجتماعی ایجاد محتوایی است که کاربران اینترنتی آنرا درشبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا نام تجاری ( برند ) یک شرکت هرچه بیشتر درمعرض دید قرارگرفته و به مشتریان بیشتری‌گسترش یافته و معرفی گردد. اهمیت بازاریابی رسانه های اجتماعی یا بطورخلاصه *SMM را میتوان درموثربودن ، اقتصادی بودن و ایجاد تعامل عمیق و شفاف مابین شرکت ها و مشتریان دانست.

*Social Media Marketing

منظور از بهینه سازی رسانه های اجتماعی چیست؟

SMO مخفف کلمه Social Media Optimization یکی از اجزای کلیدی بازاریابی رسانه های اجتماعی میباشد. SMO یک استراتژی هوشمندانه و هدفمند برای سوق دادن بازدیدکنندگان بیشتربه سوی یک وبسایت براساس تعیین نیازها و علاقمندی های آنها میباشد. اضافه کردن لینک رسانه های اجتماعی به محتوای مرتبط با فعالیت یک شرکت مانند فیدخبرخوان ویا دکمه به اشتراک گذاری و یا ترویج فعالیت های یک مجموعه ازطریق رسانه های اجتماعی و تولید بلاگ ازموارد استفاده از این استراتژی برای جلب مخاطب میباشند.

مدیریت ارتباط با مشتریان دربستررسانه های اجتماعی به چه معناست ؟

همانطورکه مطلعید، بازاریابی رسانه های اجتماعی به شرکت‌ها درجهت دریافت بازخوردهای مشتریان، آنهم بصورت مسقیم و بی‌واسطه کمک میکند. براین اساس، حالت تعاملی رسانه های اجتماعی این امکان را به مشتریان میدهد که سوالات‌شان را بپرسند و احساس‌کنند که صدای پیشنهادات و احیانا شکایات‌شان نیزبه روشنی شنیده میشود. به بیانی دیگر، پرورش تعاملات و ارتباط با مشتریان ازطریق سایت های شبکه های اجتماعی چون فیسبوک وتوئیتر، فصل جدیدی از مدیریت ارتباط با مشتریان را برای شرکتها ایجاد نموده است که آنرا Social CRM میگویند.

تجزیه وتحلیل رسانه های اجتماعی به چه معناست ؟

تجزیه وتحلیل رسانه های اجتماعی یا *SMA به عمل جمع آوری اطلاعات از بلاگ ها و وب سایت های شبکه های اجتماعی و تحلیل آنها بمنطوراخذ تصمیمات تجاری اطلاق میگردد. مهم ترین کاربرد این تحلیل ها ، استخراج و مشخص نمودن احساسات مشتریان نسبت به یک محصول یا خدمت، به منظور پشتیبانی و سمت و سو بخشیدن به فعالیت های بازاریابی شرکت ونیزتعریف موثر فعالیت های بخش خدمات مشتریان میباشد.

*Social Media Analytics

سوالات متداول چیست؟

در این بخش ما سعی داریم به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم. اگر سوال دیگری دارید خوشحال میشویم که با تماس بگیرید.

تماس با ما

صرف هرگونه زمان و هزینه برای حضور حرفه‌ای در رسانه‌های اجتماعی بدون گزارش SMO ، بیشتر به یک شوخی شبیه است.

هرگز با اعتبار تجاری‌تان در شبکه‌های اجتماعی شوخی نکنید!

با گزارش فنی و رایگان SMO سایت‌تان، می‌توانید آگاهانه تصمیم‌‌گیری کنید.

- گزارش عملکرد SMO بصورت رایگان به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

- منظور از بهینه‌سازی رسانه‌های اجتماعی (SMO) چیست؟
برگشت به بالا